L'OREAL Infallible Eyeshadows || Pigment Farlar

SCROLL DOWN FOR ENGLISH!


Günaydın! Çok istediğim ürünler elime geçince hemen yazısını yazmak istiyorum ama bunlara ancak sıra geldi. L'oreal'in bu farlarını sürekli görüp duyup bir türlü alamamıştım. Blogger arkadaşım İnci Purple Obsession rengini doğum günümde hediye edince, ben de yapısına, dokusuna hayran kalınca hemen Gratis'e koştum! Forever Pink ve Burning Black rengini de aldım. 

Good morning! Whenever I purchase something once I've longed for, I want to blog about it right there! Ijust got the time to review these ladies; L'oreal Infallible Pigment Shadows. 
Forever Pink, MAC Naked Lunch'ın biraz daha pembesi gibi, ışıltılı bir toz pembe. Hemen yanındaki koyu renk ise Burning Black. Kendisi MAC Beauty Marked'ın birebir aynısı. İçinde mor ışıltılar bulunan siyah. Alttaki mor renk ise Purple Obsession, gece makyajlarına çok yakışacağını düşündüğüm harika bir mor.

Forever Pink is very similar to MAC Naked Lunch, but a little bit more pinky and dense. The one next to it is Burning Black, which is almost identical to MAC Beauty Marked. It's a black color with purple reflections. The last one is Purple Obsession, which is a gorgeous purple shade.
Farlar pigment formatında olduğu için üzerlerindeki minik apartla sıkıştırılmış bir şekilde geliyorlar. Bu aparatları farlar bitene kadar kullanmak gerekiyor, çünkü farların sıkışık ve formunda kalmasını sağlıyorlar.

Each pigment comes with a black cap, that keeps the eyeshadows in the jar without falling.


Farların renkleri mükemmel! Yapıları ise kadife gibi, yumuşacık. Sürümleri çok kolay. Kalıcılıkları karşısındaysa şapka çıkartılır. Gratis'ten indirimsiz fiyatıyla (sanırım) 26 TL'ye almıştım. İndirim zamanı diğer renkleri de alacağım! Siz bu farlara bir şans verdiniz mi?

The colors are just amazing! The texture is very silky, so soft. They're probably the best long wearing eyeshadows ever. Have you ever tried any L'oreal shadows?


Instagram: gorkemkarman
Twitter: urfacemycanvas8@gmail.com
Gmail: yourfaceismycanvas8@gmail.comGörkem Karman

20 yorum:

 1. Burning Black'e bayıldım, hemen alınacaklar listeme ekledim! Hepsini güzel günlerde kullan Görkem. ^^

  YanıtlaSil
 2. Oooyyy hepsi birbirinden guzel :) derhal siyah olandan edinmeliyim :)

  YanıtlaSil
 3. Forever Pink çok güzel gerçekten. Bu seriyi hiç denememiştim merak ettim şimdi :)

  YanıtlaSil
 4. Kozmetik yeminim olmasa alırdım, listeye ekleyeyim bari ^_^

  YanıtlaSil
 5. güle güle kullan.
  ben de bej rengini kullanıyorum, far bazı olmadan kalıcılığı iyi diyemem. ama ıslak ıslak harika görünüyor, bronz tene çok yakışıyor.
  lacivert ve siyahını aldım ama henüz hiç kullanmadım, kışa saklıyorum.

  YanıtlaSil
 6. burning black kocaman kalp <3 makyajlarını merakla bekliyoruz :)

  YanıtlaSil
 7. Burning blackkk kesinliklee rengin güzelliğine öldümm.

  YanıtlaSil
 8. Peki forever pink mi yoksa maybelline pink gold mu daha iyi?

  YanıtlaSil
 9. çok güzel duruyorlar cidden! swatch'ların altına baz sürdün mü? bazsız böylelerse cidden süperlermiş. çok merak ettim.

  www.anthonyandgloria.org

  YanıtlaSil
 10. Ben bu farları çok merak ediyordum ama takip ettiğim güvendiğim bloggerlardan kimseler yazmadığı için elim gidip gidip geliyordu. Sen yazdın ya şimdi gönül rahatlığıyla alabilirim Görkemcim. :) Özellikle Burning Black'e BAYILDIM!
  <3

  YanıtlaSil
 11. burning black ♥ seriden ilk kaptığım ve en sevdiğim ☺

  YanıtlaSil
 12. Bugün Watsons`da gözüme çarptı bu farlar. %40 indirimdeydi

  YanıtlaSil
 13. Benim vazgeçilmezim bunlar :) Altın sarısı seviyorsan mutlaka denemelisin.Şu an numarasını tam hatırlamıyorum ama en açık rengi benim günlük farım. En çok beğenmediğim ise sanırım siyahı.İçinde gri simler var gece makyajı için harika ama uygulama esnasında heryere dökülmesi tozuması beni deli ediyor :( İndirimi beklerim derseniz %50 ye düşüyor.

  YanıtlaSil
 14. beauty marked almayı düşünüyordum, ama indirimdeyken burning black'e baksam iyi olck :)

  YanıtlaSil
 15. Benim alacaklar listesine eklenmiş olan ilk olarak Burning Black oldu. Bayıldım!

  YanıtlaSil
 16. Bende sadece sahara treasure rengi var. Dokularına, renklerine hayran olduğum bir seri bu. Ama kalıcılığından dolayı ikinci bir rengini almadım. Benim gözlerimde hiç ama hiç kalıcı değiller malesef. :/ Tabii baz üzerine denemedim hiç. Belki bir de öyle deneyip bir şans daha veririm çünkü an itibariyle renklerin güzelliğini tekrar hatırlamış bulunmaktayım. :)

  YanıtlaSil
 17. bugün baktım bunlara, mükemmeller

  YanıtlaSil
 18. bnde şampanya rengi pigmentli bir far arıodum we aradığımı buldum diebilirim
  bu serinin hourglass beige rengi tam yaza uygun harika bir far
  bende ona hastayım=)watsonstaki indirimden aldım

  YanıtlaSil
 19. bende de bu serini hourglass beige rengi mewcutt onu da denemeni tawsiye ederim
  tam yaza uygun şampanya rengi we kalıcılığı gerçkten süper the balmın far bazıyla 12 sa gözümde aynen durdu..

  YanıtlaSil