Favori MAC Farlarım // Favourite MAC Eyeshadows!Herkese merhaba! Bugün sizlere en sevdiğim MAC farlarımı göstereceğim. Bunu video yoluyla daha rahat yaparım diye düşündüğüm için kısa bir klip çektim. Videoya aşağıdan ulaşabilir, bazı fotoğraflar için yazının altına inebilirsiniz. Sevgiler!

Hello everyone! I'm going to show you my favourite MAC eyeshadows in a very short clip that I filmed. You can watch the video below but again in Turkish. You can still catch the names like Patina, Sable and stuff and see what the colors look like. Enjoy!
Copperplate


Cranberry


Handwritten


Mulch


Patina


Sable


Twinks


Instagram: gorkemkarman


Yarın / Tomorrow

- L'oreal Lumi Magique Base (VS MAC Strobe Lipuid)Görkem Karman

10 yorum:

 1. MAC'in internet satışının açılmasını beklerken ve MAC için ayrı bir wishlist hazırlarken bu öneriler çok iyi oldu, ağzına sağlık ;)

  YanıtlaSil
 2. Farlar süper duruyor özellikle patina, brule, omega, sable'a bayıldım.
  Canım dörtlü boş paletler ve refil farlar ne kadar bir de bu büyük palet ne kadara satılıyor fiyatları aklında mı?

  YanıtlaSil
 3. Boş 4'lü paletin 22,00 TL olduğunu söylemiş videoda. Ben 2'lisini 22,00 TL'ye aldım. Aynı fiyat olmasına şaşırdım :/ -yanlış anlamamışımdır umarım :)-

  YanıtlaSil
 4. renk seçimleri güzelmiş canım. patina ve twinks aklımda kaldı:)

  YanıtlaSil
 5. Görkem çok sevindiğim bir post ve video oldu bu, ama keşke swatchlayabilseydin de! Bir de patinaya sahibim ama niyeyse bende kendini çok göstermediğini düşünüyorum, biraz pembeyim arada kayboluyor sanki, fondöten de kullanamıyorum :) soracağım onu nasıl kullanabilirim bir fikrin var mı? Neyle birlikte kendini gösterebilir sence? Teşekkkürler şimdiden:)

  YanıtlaSil
 6. Görkem çok güzel bir post olmuş banada yeni bir wishlist çıktı yani patina ve sableye vuruldum şu an :)

  YanıtlaSil
 7. Ben biraz alakasız bir şey söyleceğim ama tırnaklarınız çok hoş görünüyor, doğal tırnaklarınız ise manikürle ilgili bir yazı da görmek isterim blogta:)

  YanıtlaSil
 8. Mulch, Sable and Patina are definitely staples in my collection. I had my eyes on Handwritten for a while now, I think it may be time for a splurge ;)

  YanıtlaSil
 9. Renkler herkesin kullanabileceği tonlarda ve çok güzeller.. Mac zaten çok güzeller

  YanıtlaSil
 10. Cranberry ve Handwritten istiyom..kararlıyım :)) Aslında hepsini isterim de mütevazi olayım dedim :))

  YanıtlaSil