MAC Love Joy Mineralize Blush || Allık İncelemesiGünaydın! Dün yazı yayınlayamadım, çünkü yanlışlıkla hiçbir şeyi yedeklemeden bilgisayarımdaki her şeyi sildim. Geri almam zaman aldı ama hallettim ve bugün bir allık incelemesiyle karşınızdayım. Erken yılbaşı hediyelerimden MAC Love Joy, benim senelerdir MAC raflarında görüp, 'Esmer allığıdır bu.' deyip geçtiğim bir üründü. Gözde kullanmadığını farkedip bana hediye etmeseydi de koleksiyonuma asla katılmayacaktı. 
MAC'in mineral allıklarındaki o bastırılmış ışıltıyı çok seviyorum. Aynı parıltılar Love Joy'da da hakim. Tonu ise altın yansımalı bronz diye tanımlayabilirim ancak bu allıkta adlandıramadığım bir pembelik, hatta kızıllık da hakim. 
Allık koleksiyonumun içinde en 'çok amaçlı' bulduğum parça olan Love Joy, kontür yapacak kadar koyu, yüzümü aydınlatacak kadar ışıltılı ve yanaklarımı renklendirecek kadar kırmızı. Yüzümdeki kalıcılığı da inanılmaz olduğu için kusur bulamıyorum.


Bu allığı MAC mağazalarından ve maccosmetics.com.tr 'den 75 TL'ye satın alabilirsiniz. Güzel haftasonları!


Instagram: gorkemkarman
Twitter: urfacemycanvas8
Youtube: yourfaceismycanvas88
Gmail: yourfaceismycanvas8@gmail.comGörkem Karman

10 yorum:

 1. Göz makyajınızın ve allığın uyumu çok güzel olmuş..Kesinlikle bu senin imza makyajın olmalı Görkemcim..Çok beğendim..

  YanıtlaSil
 2. Cok cok cok cok cok begendim<3

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. hihi, her tene yakışacak kurtarıcı bir renk!

   Sil
 3. Harika! İcim gitmedi desem yalan olur;-)

  YanıtlaSil
 4. Hiçbir allığı görüp böylesine vurulmamıştım! En yakın zamanda benim olmalı bu güzellik!

  YanıtlaSil
 5. Ben de dün evde miskin miskin otururken senin yazını aradım gözüm, demek kaza kurbanı olmuşsun :(

  Allık da gerçekten değişik. Ben hala almaya cesaret edemeyebilirim; ama yakışmış! Bu göz makyajıyla özellikle :) Sevgiler!!!

  YanıtlaSil
 6. kahve ve tonları sana yakışıyor keşke banada yakışsa.. :((

  YanıtlaSil