The Best Face Brushes, EN İYİ YÜZ FIRÇALARI!

LAURA MERCIER CREAM CHEEK COLOUR - SEPHORA MINERAL POWDER 45 - MAC 188 - MAC 130 - MAC 109 - MAC 116


LAURA MERCIER CREAM CHEEK COLOUR brush is for applying your foundation and your cream blusher. I prefer to use it for applying my light formulated foundations or tinted moisturizers. 

LAURA MERCIER CREAM CHEEK COLOUR adlı ilk fırça fondoten ve krem allığı uygulamak için tasarlanmış. Ben hafif ve ince yapıdaki fondotenlerim ve renkli nemlendiricilerimi uygulamak için kullanmayı tercih ediyorum.


SEPHORA MINERAL POWDER 45 brush is for mineral powder but I find that it works FAR BETTER with foundation. I use it for buffing the product in to my skin so that it lasts longer and looks more natural.

SEPHORA MINERAL POWDER 45 adlı fırça aslında mineral pudralar için ancak bence fondoten uygularken ÇOK daha fazla işe yarıyor. Ürünü cilde bastırarak yediriyor ve böylece yüzünüzde daha uzun süre kalıyor ve daha doğal duruyor.


MAC 188 is the best duo fibre brush for bronzer and cream blusher. With this brush YOU have the control, so you decide how much product you want to use.

MAC 188 bronzer ve krem allık için tasarlanmış en iyi duo fibre fırça. Bu fırçayla kontrol SİZDE. Ne kadar ürün kullanmak istediğinize siz karar veriyorsunuz.


MAC 130 is the best brush EVER for foundation and concealer. It applies a thin layer of product and make it look natural.

MAC 130 fondoten ve kapatıcı için GELMİŞ GEÇMİŞ EN İYİ FIRÇA. Ürünü incecik bir şekilde uyguluyor ve doğal gözükmesini sağlıyor.


MAC 109 is the small contour brush but I use it for foundation, too. I use it for buffing.

MAC 109 ise küçük kontör fırçası olarak geçmesine rağmen ben fondoten için kullanıyorum. Ürünü cilde bastırarak uyguluyorum.


MAC 116 is the ideal blusher brush.

MAC 116 ise ideal allık fırçası.Görkem Karman

1 yorum:

  1. Firca alisverisi bu aralar gundemim. Lakin nerden baslasam, nasil karar versem bilemiyorum. Sanirim ciddi bur butce isi de bu. Ogrenecegim ben de, azimliyim ;)

    YanıtlaSil