MAC MINERALIZE SKINFINISH NATURAL!Kuru bir cilde sahip olduğum için pudra formüllü ürünleri tercih etmiyorum. Cildimi kurutmayan bir tek Laura Mercier'in mineralli pudrası var diye düşünüyordum ta ki MAC Mineralize Skinfinish Natural ile tanışana kadar. Yumuşacık, asla pudra gibi durmayan bir yapısı var. Cildi kurutmuyor. Fondoteninizi sabitlemek için müthiş. Üstelik mineralli olması cildime iyi geldi. Son günlerde MAC 116 fırçayla fondoten yerine kullanıyorum, yüzümde hiç bir şey yokmuş kadar doğal duruyor. En açık rengi olan Light'ı aldım. Mutlaka denemenizi tavsiye ediyorum. Fiyatı 70TL ve paket oldukça büyük, bana aylarca yeter diye düşünüyorum!Görkem Karman

3 yorum:

  1. Kuru olarak fırçayla mı kullanıyorsunuz? Islak kullanılıyor mu?Pudra gibi tek başına uygulandığında kapatıcılığı yeterli oluyor mu fondoten gibi?

    YanıtlaSil
  2. Merhaba, ben cok fazla kapaticiliga ihtiyac duymadigimda normal bir pudra fircasiyla (Mac 116 ve ya 109 gibi) kuru haldeyken suruyorum. Diger tum mineral pudralardan daha iyi, ince fakat dogal bir kapaticilik veriyor.

    YanıtlaSil
  3. Bu yorum yazar tarafından silindi.

    YanıtlaSil